Історія гамбургера

Одним з найбільш знаменитих символів Америки в світі, поряд з джинсами і кока-колою, є гамбургер, або просто бургер, як його називають на Заході. Гамбургер – це популярний американський бутерброд з «дуже американської» за своєю суттю історією появи. Взагалі, гамбургер – це різновид сендвіча, тобто бутерброда з інгредієнтами, розташованими між двома шматками хліба. Від інших видів сендвічів він відрізняється обов’язковою наявністю м’яса, хоча в останні кілька десятиліть з’явилося безліч варіацій з рибою і іншими інгредієнтами.

Історія гамбургера починається цілих 8 століть тому в монгольській армії. У довгих військових кампаніях у монголів не було ні можливості, ні часу везти за собою великий обоз, тому вони харчувалися максимальної спрощеної їжею. Зокрема, вони клали нарізане м’ясо коней або верблюдів під сідло, де воно відбивалося через постійну скачки і повільно готувалося під впливом тепла, що виходить від коня. Отриману «відбивну» монголи вживали з кумисом. Ця страва стала основою для татарського біфштекса. За однією з версій, його привезли в Гамбург російські купці. За іншою версією, рецепт цієї страви привіз в Гамбург один з німецький купців зі своєї подорожі в Азію на початку 19 століття. Пізніше в Гамбурзі був винайдений гамбурзький стейк, який готували зі зробленого і обсмаженого в панірувальних сухарях фаршу.

Гамбурзький стейк став предтечею гамбургера (який в перекладі означає «гамбурзький»). Його рецепт привезли з собою до Америки численні німецькі іммігранти, а незабаром його стали готувати для них в портових закладах. У подальшій історії гамбургера є різночитання – на звання його «першовідкривача» претендують до десяти чоловік. Швидше за все, тут має місце феномен «технологічного паралелізму», коли кілька людей роблять одне і теж відкриття в невеликий відрізок часу. Зрештою, щоб винайти гамбургер, досить покласти м’ясну котлету між шматками хліба.

Історія поширення гамбургерів по всьому США, а потім і по всьому світу починається в 1916 році, коли Уолтер Андерсон відкриває свій перший ресторан, в якому готували гамбургери. Андерсон вперше додав у гамбургери новий інгредієнт – огірки. У 1923 році в його компанію вклав гроші Едгар Інграм. У цей період їм прийшла ідея про відкриття ресторану швидкого харчування. В результаті, в наступні кілька десятиліть компанія Андерсона «Уайт Касл» розрослася до сотні ресторанів швидкого харчування. Уолтер Андерсон по праву вважається «Генрі Фордом гамбургерів», тому що він вперше ввів у себе в ресторанах конвеєрну систему приготування їжі та обслуговування клієнтів. Всі процеси були стандартизовані, а ціна гамбургерів знизилася до п’яти центів, що принесло їм популярність серед широких верств населення.

Гамбургер став їжею індустріального століття – він швидко готувався, швидко продавався – кращий вибір для вічно поспішають американців. Особливо популярні гамбургери стали у автомобілістів через можливість придбати їх не виходячи з автомобіля.

Справжній злет популярності і всесвітня популярність гамбургерів пов’язана з корпорацією «Макдоналдс», перший ресторан мережі якої був відкритий в 1937 році Патріком Макдональдом і двома його синами неподалік від міста Монровія в Каліфорнії. Завдяки активній політиці надання франшиз мережу «Макдоналдс» компанія зростала швидкими темпами, її перші закордонні ресторани відкрилися в Німеччині і Японії. З корпорацією «Макдоналдс» пов’язана максимальна стандартизація всіх процесів виробництва і продажу, здешевлення інгредієнтів і кінцевого продукту, активна рекламна політика.

На сьогоднішній день, гамбургери – це популярний у всьому світі бутерброд, хоча з ними це слово – бутерброд – не в’яжеться. Це й не дивно, адже важко назвати бутербродом потрійний воппер, наприклад, в якому міститься тисяча кілокалорій (!). Гамбургери мають безліч регіональних різновидів. Існують гамбургери з м’ясом ідейки, страуса і оленя; c ананасами і рисом, а так же взагалі без м’яса – вегетаріанські гамбургери.

Pin It on Pinterest

Share This